Oferta

skrojona na miarę

Wierzymy, że prawo nie jest przeszkodą i ograniczeniem w prowadzeniu działalności gospodarczej, lecz środkiem do jej skutecznego, satysfakcjonującego rozwoju.

Specjalizujemy się w pomocy pracodawcom w zakresie zbiorowego i indywidualnego prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, w tym przede wszystkim w zakresie transgranicznego świadczenia usług (delegowania pracowników do pracy za granicę lub pracy najemnej w kilku krajach).

Świadczymy kompleksową pomoc prawną przede wszystkim na rzecz średnich i dużych pracodawców, jak również asystujemy naszym Klientom w przeprowadzaniu jednostkowych, skomplikowanych przedsięwzięć z zakresu szeroko pojętego prawa pracy, w tym optymalizacji zatrudnienia i procesach restrukturyzacyjnych. Reprezentujemy skutecznie pracodawców w sporach sądowych z pracownikami oraz organami władzy publicznej (m.in. organami rentowymi i podatkowymi).

Dostarczamy wysoko wyspecjalizowane usługi prawne również w innych dziedzinach prawa, takich jak prawo karne gospodarcze, prawo korporacyjne, prawo kontraktów, prawo antymonopolowe, czy prawo własności intelektualnej.

Kancelaria adwokacka Joanna Torbé & Partnerzy

Al. J. Ch. Szucha 13/15 lok. 6, 00-580 Warszawa

tel. +48 22 127 95 62, tel. kom. 792 244 012, email: joanna.torbe@adwokatura.eu