Blog

dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Tematy

Kancelaria adwokacka Joanna Torbé & Partnerzy

ul. Żelazna 59 lok. 6.3,

00-848 Warszawa

tel. +48 22 416 60 78

email: biuro@torbepartnerzy.eu

WITAMY

Aktualności20 grudnia 2015

Witaj Czytelniku,

jeżeli jeszcze nie wiesz kim jesteśmy to zaczniemy od kilku słów o nas: jesteśmy grupą pasjonatów zawodu, który przyszło nam wykonywać (a może inaczej: zawodu, który świadomie wybraliśmy). Nasze specjalizacje mogą wydawać się zróżnicowane, ale na co dzień tworzą spójną, uzupełniającą się całość.

Zajmujemy się przede wszystkim prawem pracy, ubezpieczeń społecznych, prawem własności intelektualnej i prawem zwalczania nieuczciwej konkurencji, a także szeroko rozumianym prawem korporacyjnym. Zajmujemy się także prawem medycznym oraz mało jeszcze znanym prawem opieki. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców, ale jeżeli jesteś osobą fizyczną również Ciebie serdecznie witamy.

Oddajemy w Twoje  ręce stronę, która jest ciągiem dalszym naszego żeglowania po prawniczym świecie. Świecie, który w znacznej mierze wypełnia naszą codzienność, który jest z nami zawsze, bo trudno oderwać się od zagadnień, które nas nurtują i ciekawią i od problemów które na co dzień rozwiązujemy.

Założyliśmy tę stronę z myślą o Tobie – przypadkowym poszukiwaczu informacji lub Kliencie, który dzwoni by zapytać „Co słychać?” lub przeczytawszy artykuł prasowy zadaje pytanie: „Czy to prawda?”. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie – przydatną informację, pomysł lub zwykłą ciekawostkę. Czytając naszą stronę pamiętaj o jedynym: w naszym świecie nie istnieje jedno prawidłowe rozwiązanie – ale prawidłowy wybór ścieżki postępowania gwarantuje dojście do celu.

Nie traktuj więc treści zamieszczonych na stronie w kategoriach porady prawnej, bo tę „szyjemy na miarę”. Treści, którymi chcemy się podzielić z Tobą stanowią zaproszenie do dyskusji i rozmowy, a nie rozwiązanie Twoich problemów.

Dział w którym się aktualnie się znajdujesz  („Aktualności”) wyjątkowo nie będzie miejscem poświęconym tematom merytorycznym.  Postanowiliśmy zamieszczać w nim informacje, które pokażą naszą działalność z trochę innej strony, od tzw. przysłowiowej „kuchni”. Rozwijamy nasze pomysły, uczestniczymy w inicjatywach pro bono, prowadzimy szkolenia. O tym wszystkim chcielibyśmy informować Cię w tym dziale.

Na stronę główną można przejść tutaj.
Pozdrawiamy!

 

 

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *